Sada čtvercových světlometů LED

Sada čtvercových světlometů LED Chrom, Jeep Cherokee XJ, Wrangler YJ, serie 4000

4 536 Kč
Barva:

Společnost X-Offroad představuje zcela nová LED světla řady 4000 - vysoce výkonné čtvercové světlomety o rozměrech 5x7" s projekční technologií. Světla LED produkují o 50% více světla při potkávacím přepnutí a o 55% více světla při dálkovém přepnutí než světla ... Více informací

Díl: XOHL021


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Popis

Společnost X-Offroad představuje zcela nová LED světla řady 4000 - vysoce výkonné čtvercové světlomety o rozměrech 5x7" s projekční technologií. Světla LED produkují o 50% více světla při potkávacím přepnutí a o 55% více světla při dálkovém přepnutí než světla z výroby. Vyměňte své tovární světlomety za vysoce výkonné světlo LED! Tato sada světlometů zajistí vynikající viditelnost, extrémní odolnost a bezkonkurenční výkon a životnost. LED světlomety jsou přímou náhradou továrních světlometů. Světla Xoffroad jsou určena pro terénní nadšence, kteří vyžadují to nejlepší. Snadná instalace: Díky instalaci Plug & Play je tato LED rychlou a snadnou náhradou za vaše sériové světlomety. Poznámka: U Jeepu Wrangler YJ se ujistěte, že máte stejnou velikost, jedná se o větší verzi světlometů YJ. Prodává se jako pár.

Specifikace

  • Vysoký příkon: 85W
  • Nízký příkon: 45W
  • Průměrná svítivost (vysoká): 6500LM
  • Značky: DOT SAE, E9
  • Zásuvka: H4

Pasuje na

1984-2001 Jeep Cherokee XJ
1987-1995 Jeep Wrangler YJ

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující