Sada čtvercových světlometů LED

Sada čtvercových světlometů LED Chrom, Jeep Cherokee XJ, Wrangler YJ, serie 6000

4 594 Kč
Barva:

Společnost X-Offroad představuje zcela nová LED světla řady 6000 - vysoce výkonné čtvercové světlomety 5x7" s projekční technologií. Světla LED produkují o 50% více světla při potkávacím přepnutí a o 55% více světla při dálkovém přepnutí než světla z výroby. V ... Více informací

Díl: XOHL030


Španělský sklad: Vyprodáno
Český sklad: Vyprodáno

Popis

Společnost X-Offroad představuje zcela nová LED světla řady 6000 - vysoce výkonné čtvercové světlomety 5x7" s projekční technologií. Světla LED produkují o 50% více světla při potkávacím přepnutí a o 55% více světla při dálkovém přepnutí než světla z výroby. Vyměňte své tovární světlomety za vysoce výkonné světlo LED! Tato sada světlometů zajistí vynikající viditelnost, extrémní odolnost a bezkonkurenční výkon a životnost. LED světlomety jsou přímou náhradou továrních světlometů. Světla Xoffroad jsou určena pro terénní nadšence, kteří vyžadují to nejlepší. Snadná instalace: Díky instalaci Plug & Play je tato LED rychlou a snadnou náhradou za vaše sériové světlomety. Poznámka: U Jeepu Wrangler YJ se ujistěte, že máte stejnou velikost, jedná se o větší verzi světlometů YJ. Prodává se jako pár.

Specifikace

  • Vysoký příkon: 55W
  • Průměrná svítivost (vysoká): 4200LM
  • Značky: DOT SAE, E9
  • Zásuvka: H4
  • Průměrná svítivost (nízká): 2800LM

Pasuje na

1984-2001 Jeep Cherokee XJ
1987-1995 Jeep Wrangler YJ

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující