🌞 Summer Sale / sleva 15-18% 🌞

Sada čtvercových světlometů LED

Sada čtvercových světlometů LED Jeep Cherokee XJ, Wrangler YJ, serie 1000

-15%
3 061 Kč   2 601 Kč
Barva:

Světla X-Offroad LED serie 1000 jsou vysoce výkonné čtvercové světlomety o rozměrech 5x7". Vyměňte své tovární světlomety za vysoce výkonné světlo LED! Dodejte svému Jeepu agresivnější vzhled. Kvalitní pouzdro má lepší vodotěsné vlastnosti a odolnost proti otř ... Více informací

Díl: XOHL007


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Popis

Světla X-Offroad LED serie 1000 jsou vysoce výkonné čtvercové světlomety o rozměrech 5x7". Vyměňte své tovární světlomety za vysoce výkonné světlo LED! Dodejte svému Jeepu agresivnější vzhled. Kvalitní pouzdro má lepší vodotěsné vlastnosti a odolnost proti otřesům. LED světlomety jsou přímou náhradou továrních světlometů. Snadná instalace: Díky instalaci Plug & Play je tato LED rychlou a snadnou náhradou za vaše sériové světlomety. Díky vodotěsnosti IP67 a antikorozní úpravě odolá i nejhoršímu počasí, jako je dešťová bouře nebo mlžný den, což vám zajistí jasnou viditelnost za každého počasí. Měkčí světlo zabraňuje oslnění a zvyšuje bezpečnost při jízdě. Poznámka: U Jeepu Wrangler YJ se ujistěte, že máte stejnou velikost, jedná se o větší verzi světlometů YJ. Prodává se jako pár.

Specifikace

  • Rozměry: 5 inch
  • Vysoký příkon: 35W
  • Nízký příkon: 20W
  • Průměrná svítivost (vysoká): 3700LM
  • Průměrná svítivost (nízká): 1800LM
  • Provozní napětí: 10-30V DC
  • Zásuvka: H4

Pasuje na

1984-2001 Jeep Cherokee XJ
1987-1995 Jeep Wrangler YJ

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující