Pracovní světlo LED

Pracovní světlo LED Kombo, 48W, Serie Off-Road

4 200 Kč

Speciální konstrukce s chladiči z tlakově lité hliníkové slitiny řeší problém s teplem po dlouhodobém namáhání motoru. Vodotěsné, prachotěsné, odolné proti rzi, nárazům a korozi, které podporují práci v extrémních povětrnostních podmínkách. Hliníková a polykar ... Více informací

Díl: XOAL074


Španělský sklad: Vyprodáno
Český sklad: Vyprodáno

Popis

Speciální konstrukce s chladiči z tlakově lité hliníkové slitiny řeší problém s teplem po dlouhodobém namáhání motoru. Vodotěsné, prachotěsné, odolné proti rzi, nárazům a korozi, které podporují práci v extrémních povětrnostních podmínkách. Hliníková a polykarbonátová čočka chrání vnitřní komponenty a nadměrně velké žebrování účinněji odvádí teplo, což vede k neuvěřitelně dlouhé životnosti přes 50 000 hodin. Nastavitelná montáž - Díky nastavitelné montážní konzole lze světelnou lištu nastavit v rozsahu přibližně 30 stupňů pro dokonalý úhel osvětlení, což usnadňuje změnu směru světelného paprsku. Svítilny nejsou legální pro použití na veřejných komunikacích a jsou určeny pouze pro použití v terénu. Prodává se jako pár. Montážní hardware je součástí dodávky.

Specifikace

  • Svítivost: 3840LM
  • Barva: 6000K
  • Vodotěsnost: IP68
  • Provozní napětí: 10-30V
  • Úhel paprsku: 9º Spot, 38º Flood

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující