Sada pracovních LED světel

Sada pracovních LED světel Bodové + Širokoúhlé, 60W

-10%
686 Kč   617 Kč

Přichází nová generace vysoce výkonných osvětlovacích systémů. Kombinace bodových a širokoúhlých LED světel. Kužel osvětlení 170° u širokoúhlých LED diod a 30° u budových LED diod. Jedno z našich nejvýkonnějších světel LED, kompaktní konstrukce, obsahuje 10 LE ... Více informací

Díl: XOKT003


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Co sada obsahuje?

Nezapomeňte si také přikoupit

Popis

Přichází nová generace vysoce výkonných osvětlovacích systémů. Kombinace bodových a širokoúhlých LED světel. Kužel osvětlení 170° u širokoúhlých LED diod a 30° u budových LED diod. Jedno z našich nejvýkonnějších světel LED, kompaktní konstrukce, obsahuje 10 LED širokoúhlých diod a 10 bodových LED diod. Odolná vodotěsná konstrukce má stupeň krytí IP 67 a je vybavena nerozbitnými polykarbonátovými čirými čočkami. Žebrovaná pouzdra chladiče mají saténově černý práškový lak. Svítilny nejsou legální pro použití na veřejných komunikacích a jsou určeny pouze pro použití v terénu. Sada obsahuje dvě LED světla.

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující