Sada pracovních LED světel

Sada pracovních LED světel Širokoúhlé, 72W

-40%
978 Kč   583 Kč

Jedno z nejuniverzálnějších a nejkompaktnějších řešení osvětlení X-Offroad. Ideální pro všechny aplikace, které vyžadují široký rozptyl světla, včetně A-sloupků, mlhových světel a motocyklových aplikací. Svítidla se dodávají se 180° náběhem horizontálního osvě ... Více informací

Díl: XOKT089


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Co sada obsahuje?

Popis

Jedno z nejuniverzálnějších a nejkompaktnějších řešení osvětlení X-Offroad. Ideální pro všechny aplikace, které vyžadují široký rozptyl světla, včetně A-sloupků, mlhových světel a motocyklových aplikací. Svítidla se dodávají se 180° náběhem horizontálního osvětlení při použití ve dvojicích nebo při použití v aplikacích s jedním světlem. Odolná vodotěsná konstrukce má stupeň krytí IP 67 a je vybavena nerozbitnými polykarbonátovými čirými čočkami. Žebrovaná pouzdra chladiče mají saténově černý práškový lak. Svítilny nejsou legální pro použití na veřejných komunikacích a jsou určeny pouze pro použití v terénu.

Sada obsahuje: 2× Pracovní světlo LED Širokoúhlé

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující