Sada čtvercových světlometů LED

Sada čtvercových světlometů LED Chrom, Blinkr, Jeep Cherokee XJ, Wrangler YJ, serie XBS

1 654 Kč
Barva:

X-Offroad představuje zcela novou řadu LED světlometů s názvem XBS. V této sérii najdete různé LED styly a vzory za nepřekonatelnou cenu. Vyberte si ten, který vyhovuje vašim požadavkům. 7" LED světlomety jsou přímou náhradou 7" světlometů OEM. Tyto LED světlo ... Více informací

Díl: XOHL038


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Vyprodáno

Popis

X-Offroad představuje zcela novou řadu LED světlometů s názvem XBS. V této sérii najdete různé LED styly a vzory za nepřekonatelnou cenu. Vyberte si ten, který vyhovuje vašim požadavkům. 7" LED světlomety jsou přímou náhradou 7" světlometů OEM. Tyto LED světlomety rapidně zvyšují viditelnost, což vede k vyšší bezpečnosti. Tyto nové LED světlomety se vyznačují nejmodernější konstrukcí a špičkovými vlastnostmi, které umožňují extrémní zatížení v terénu. Světlomety jsou dodávány se zásuvkou H4 (modely EU). Snadná instalace: Díky instalaci Plug & Play je tato 7" LED rychlou a snadnou náhradou za vaše sériové světlomety. Prodává se jako pár.

Specifikace

  • Rozměry: 5 inch
  • Vysoký příkon: 45W
  • Nízký příkon: 35W
  • Vodotěsnost: IP67
  • Značky: DOT SAE, E9
  • Zásuvka: H4

Pasuje na

1984-2001 Jeep Cherokee XJ
1987-1995 Jeep Wrangler YJ
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující