Sada LED mlhových světel

Sada LED mlhových světel Styl Crosshair, Vysoká svítivost, Jeep Wrangler JK

3 255 Kč
Barva:

X-Offroad představuje zcela nové full LED mlhové světlomety s 30W vysoce výkonnými LED len a denním svícením s efektem "Crosshair". Vyměňte své tovární mlhové světlomety za vysoce výkonné LED žárovky! Pouzdro mlhového světla je vyrobeny z hliníkové slitiny a s ... Více informací

Díl: XOFL010


Španělský sklad: Brzy skladem
Český sklad: Nedostupné

Popis

X-Offroad představuje zcela nové full LED mlhové světlomety s 30W vysoce výkonnými LED len a denním svícením s efektem "Crosshair". Vyměňte své tovární mlhové světlomety za vysoce výkonné LED žárovky! Pouzdro mlhového světla je vyrobeny z hliníkové slitiny a s tvrzeným plastovým krycím sklem. Tyto mlhové světlomety LED rapidně zvyšují viditelnost, což vede k vyšší bezpečnosti. Světla Xoffroad jsou určena pro terénní nadšence, kteří vyžadují to nejlepší. Pouze pro standardní tovární nárazník USA nebo EU. Ne pro speciální edice nárazníků, jako je 10th Anniversary, nebo jiné nárazníky z aftermarket trhu.

Specifikace

  • Síla: 30W
  • Svítivost: 4000
  • Teplota: 6000K

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující