Rock LED světla

Rock LED světla 8 ks, RGB

4 708 Kč
Barva:

X-Offroad Rock LED Svítí bez relé, svítí i na obyčejném denním světle. Lehký kosočtvercový tvar a malé rozměry umožňují instalaci kdekoli. Vysokookolné PC čočky chrání zdroj světla před pískem/prachem/bahnem. Pevný hliníkový odlitek pro větší odolnost a zárove ... Více informací

Díl: XOEA012


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Popis

X-Offroad Rock LED Svítí bez relé, svítí i na obyčejném denním světle. Lehký kosočtvercový tvar a malé rozměry umožňují instalaci kdekoli. Vysokookolné PC čočky chrání zdroj světla před pískem/prachem/bahnem. Pevný hliníkový odlitek pro větší odolnost a zároveň slouží jako chladič. Různé světelné efekty RGB a stroboskop (pomocí aplikace Bluetooth APP), díky nimž bude vaše vozidlo ve tmě přitažlivé. Umožňuje ovládání přes Bluetooth a DIY světelný efekt v telefonu se systémem Android/iPhone. Lze použít jako světlo do interiéru, světlo do motorového prostoru, světlo do obytného přívěsu, světlo pro denní svícení (DRL), světlo pro couvání, atd. Vysokookolné PC čočky chrání zdroj světla před pískem/prachem/bahnem.

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující