🔥 sleva 11%: Boční nášlapy / chrániče prahů 🔥

Krabice s přepínači

Krabice s přepínači 6 přepínačů, Voltmetr, Jeep Wrangler JK

7 563 Kč
Barva:

Jeep nabízí téměř neomezené množství modifikací, jaké si jen dokážete představit. Každá úprava, která vyžaduje napájení, však musí být kontrolována. Proto společnost X-Offroad představuje různé systémy kolébkových spínačů pro různé typy Jeepů. Jedná se o sadu ... Více informací

Díl: XORS004


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Popis

Jeep nabízí téměř neomezené množství modifikací, jaké si jen dokážete představit. Každá úprava, která vyžaduje napájení, však musí být kontrolována. Proto společnost X-Offroad představuje různé systémy kolébkových spínačů pro různé typy Jeepů. Jedná se o sadu "vše v jednom", která obsahuje spínací skříňku v ocelovém pouzdře, která se montuje na horní část rámu čelního skla, relé a pojistky v ocelovém tělese a kompletní kabeláž. U tohoto výrobku nemusíte kupovat další kabeláž např. pro přídavná světla, držáky LED světel atd., protože všechny pojistky a relé jsou součástí ovládací skříňky. Panel je vybaven podsvětlenými spínači.

Specifikace

  • Šířka: 180 milimeter
  • Výška: 110 milimeter

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující