Kompletní kryt zavazadlového prostoru

Kompletní kryt zavazadlového prostoru 4 Dveře, Vojenská zelená, Suntop

23 915 Kč
Barva:

Nový CARGO Soft top pro Jeep Wrangler JK 4 dveře od společnosti SUNTOP se nazývá ULTIMATE, protože je ultimátním řešením pro váš Jeep Wrangler JK. Balení obsahuje střechu, kryt zavazadlového prostoru ve stylu pickupu, kryty dveří a kování. Vše v jednom, nemusí ... Více informací

Díl: XOCC002


Španělský sklad: Nedostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Nový CARGO Soft top pro Jeep Wrangler JK 4 dveře od společnosti SUNTOP se nazývá ULTIMATE, protože je ultimátním řešením pro váš Jeep Wrangler JK. Balení obsahuje střechu, kryt zavazadlového prostoru ve stylu pickupu, kryty dveří a kování. Vše v jednom, nemusíte kupovat ani instalovat žádné další komponenty. Plátěnná střecha ULTIMATE Soft Top nabízí různé kombinace stylů od úplného zakrytí vozu až po zcela otevřený prostor. Nová plně nepromokavá džínová tkanina zaručuje maximální odolnost proti povětrnostním vlivům a maximální pružnost. Vysoce kvalitní džínový materiál umožňuje složit jej tolikrát, kolikrát chcete, a zabírá velmi málo místa v kufru. Pokud již máte Soft Top od Suntopu, můžete si zakoupit pouze okna CARGO bez střechy, dveřních rámů a kování.

Specifikace

  • Barva: Military Green
  • Materiál: Denim

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující