🌞 Summer Sale / sleva 15-18% 🌞

Bikini Top

Bikini Top Červená, 5 cípá hvězda, 2 Dveře, Jeep Wrangler JK

-15%
2 264 Kč   1 924 Kč
Barva:

Hledáte rychlé a snadné řešení, jak chránit před slunečním svitem a zároveň nechat vánku proniknout dovnitř? X-Offroad bikini jsou snadno nasaditelné i sundavatelné vyrobené s odolných materiál, které není nutné sundávat pro instalaci Hardtopu nebo Softopu. Js ... Více informací

Díl: XOST016


Španělský sklad: Nedostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Hledáte rychlé a snadné řešení, jak chránit před slunečním svitem a zároveň nechat vánku proniknout dovnitř? X-Offroad bikini jsou snadno nasaditelné i sundavatelné vyrobené s odolných materiál, které není nutné sundávat pro instalaci Hardtopu nebo Softopu. Jsou navrženy tak, aby eliminovaly oslnění a chránily před 70 % škodlivého UV záření a zároveň umožňovaly jízdu bez střechy. X-Offroad Bikini nabízí vynikající ochranu před sluncem bez nutnosti používat samostatnou čelní clonu. Vyrobeno z odolné černé tkaniny. Parádní bílé pěticípé hvězdy s potiskem na tkanině. K instalaci není třeba žádné speciální nářadí.

Specifikace

  • Materiál: Polyester

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující