Střecha Bowless Top

Střecha Bowless Top 4 Dveře, Písková, Fastback, Suntop

24 413 Kč
Barva:

Nová měkká střecha FASTBACK pro čtyřdveřový Jeep Wrangler JK od společnosti SUNTOP se nazývá ULTIMATE, protože je ultimátním řešením pro váš Jeep Wrangler JK. Vše v jednom, nemusíte kupovat ani instalovat žádné další komponenty. Balíček obsahuje střechu, zadní ... Více informací

Díl: XOST006
Suntop


Španělský sklad: Nedostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Nová měkká střecha FASTBACK pro čtyřdveřový Jeep Wrangler JK od společnosti SUNTOP se nazývá ULTIMATE, protože je ultimátním řešením pro váš Jeep Wrangler JK. Vše v jednom, nemusíte kupovat ani instalovat žádné další komponenty. Balíček obsahuje střechu, zadní a boční okna Fastback, obložení dveří a montážní příslušenství. Plátěnná střecha ULTIMATE Soft Top nabízí různé kombinace stylů od úplného zakrytí vozu až po zcela otevřený prostor. Bez přídavného nosného rámu, sedí přímo na ochranném rámu. Nová plně nepromokavá džínová tkanina zaručuje maximální odolnost proti povětrnostním vlivům a maximální pružnost. Dodává se s tónovanými okny. Vysoce kvalitní džínový materiál umožňuje složit jej tolikrát, kolikrát chcete, a zabírá velmi málo místa v kufru.

Specifikace

  • Barva: Deep Sand
  • Materiál: Denim

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující