Rychlý detailer

Rychlý detailer SPECTRUM, 700 ml

437 Kč
(624,29 Kč / L)

K2 SPECTRUM je unikátní tekutý vosk vytvořený na základě nejnovějších technologických poznatků. Díky němu můžete bez námahy navoskovat lak auta a dodat mu hluboký lesk. Stačí povrch nastříkat a poté setřít, nečekat, až vosk zaschne. K2 SPECTRUM lze snadno lešt ... Více informací

Díl: G020


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

K2 SPECTRUM je unikátní tekutý vosk vytvořený na základě nejnovějších technologických poznatků. Díky němu můžete bez námahy navoskovat lak auta a dodat mu hluboký lesk. Stačí povrch nastříkat a poté setřít, nečekat, až vosk zaschne. K2 SPECTRUM lze snadno leštit a nezanechává bílé šmouhy. Vynikající pro všechny typy nátěrů. Může se používat na teplém povrchu. Nespočet využití. Ideálně se hodí k obnově plastů, světel, přístrojových desek, chromovaných a pryžových součástí, pneumatik, kůže a oken. Široké využítí v domácnosti nebo v kanceláři, k ochraně nábytku, oken, plastů, LCD obrazovek, skel atd. Vyznačuje se příjemnou vůní, jejíž složky si zachovávají svěží vůni.

Specifikace

  • Objem: 0.70 L

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující