🔥 sleva 11%: Boční nášlapy / chrániče prahů 🔥

Vložky do mřížky

Vložky do mřížky Chrom, Design "medové plástve", S otvorem, Jeep Wrangler JK

2 032 Kč
Barva:

Vložky do mřížky X-Offroad kombinují stylový vzhled s funkčností za dobrou cenu. Vložky mřížky jsou dodávány s otvorem pro zámek. Vložky mřížky jsou dodávány s voštinovým výřezem a chromovanou povrchovou úpravou. Není nutné vrtání ani řezání. K upevnění na mří ... Více informací

Díl: XOEA073


Španělský sklad: Nedostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Vložky do mřížky X-Offroad kombinují stylový vzhled s funkčností za dobrou cenu. Vložky mřížky jsou dodávány s otvorem pro zámek. Vložky mřížky jsou dodávány s voštinovým výřezem a chromovanou povrchovou úpravou. Není nutné vrtání ani řezání. K upevnění na mřížku použijte přiložené pásky 3M. Vložky do mřížky X-Offroad jsou k dispozici také s jinými vzhledy a s otvorem pro zámek nebo bez něj. Není určeno pro použití na vozech Wrangler Sahara 2016/2018 nebo Rubicon 2017/2018, Hard Rock nebo Back Country Edition s továrními vložkami mřížky. Chromované předměty je třeba pravidelně ošetřovat přípravkem na ochranu chromu.

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující