Střešní nosiče

Střešní nosiče Černá, Jeep Wrangler JK, JL, Gladiator JT

7 283 Kč
Barva:

Střešní nosiče X-Offroad vám poskytnou dodatečný prostor, který potřebujete k bezpečnému převozu veškerého nezbytného nákladu v terénu, aniž byste museli obětovat prostor pro cestující. Tento střešní nosič je ideální pro vaše příští terénní dobrodružství nebo ... Více informací

Díl: XORB009


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Střešní nosiče X-Offroad vám poskytnou dodatečný prostor, který potřebujete k bezpečnému převozu veškerého nezbytného nákladu v terénu, aniž byste museli obětovat prostor pro cestující. Tento střešní nosič je ideální pro vaše příští terénní dobrodružství nebo rodinnou dovolenou v terénu. Společnost X-Offroad vyrábí své střešní nosiče z extrudovaného hliníku, který zajišťuje vynikající pevnost. Tyto nosiče jsou pak opatřeny lesklým černým práškovým lakem pro agresivní vzhled a dlouhodobou odolnost proti korozi. Instalace těchto střešních nosičů X-Offroad je jednoduchá, protože jsou navrženy tak, aby se bez vrtání upínaly na odkapávací lišty pevné střechy vašeho Jeepu.

Pasuje na

2019-2029 Jeep Gladiator JT
2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK
2018-2028 Jeep Wrangler (Unlimited) JL
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující