🌞 Summer Sale / sleva 15-18% 🌞

Sada pro izolaci střechy a bočních oken

Sada pro izolaci střechy a bočních oken 4 Dveře, Šedá, Jeep Wrangler JK 2011-2018

-15%
5 994 Kč   5 094 Kč
Barva:

Chcete zaizolovat pevnou střechu svého vozu Jeep Wrangler JK? Podívejte se na naši zbrusu novou izolaci oken X-Offroad, která umožňuje efektivní práci topení a klimatizace ve vašem voze Wrangler a zároveň snižuje hluk ze silnice při každodenním dojíždění. Tyto ... Více informací

Díl: XOKT015


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Co sada obsahuje?

Popis

Chcete zaizolovat pevnou střechu svého vozu Jeep Wrangler JK? Podívejte se na naši zbrusu novou izolaci oken X-Offroad, která umožňuje efektivní práci topení a klimatizace ve vašem voze Wrangler a zároveň snižuje hluk ze silnice při každodenním dojíždění. Tyto okenní kryty, které se skládají z látky s pěnou uvnitř, dodají interiéru vašeho vozu Wrangler pěkný vzhled. Instaluje se pomocí suchých zipů. K instalaci není třeba žádné speciální nářadí. Lze namontovat, i když je pevná střecha Wrangler přišroubována. Pasuje na modely po faceliftu 2011-2018. Sada obsahuje 4x izolaci pevné střechy a 2x izolaci bočních oken.

Specifikace

  • Materiál: Oxford + EPE

Pasuje na

2011-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující