Držáky na rám čelního skla

Držáky na rám čelního skla Horní, LED rampa, 50", Jeep Wrangler YJ

2 520 Kč
Barva:

Držáky světelné lišty na rám čelního skla X-Offroad umožňují snadnou instalaci světelné lišty LED nad čelní sklo. Držák čelního skla se montuje na A-sloupek vozidla. Držáky světelných lišt jsou vyrobeny z oceli o tloušťce 3/16", řezané laserem a tvarované na p ... Více informací

Díl: XOAL026


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Nezapomeňte si také přikoupit

🔥 Buďte chytří a nakupujte chytře! 🔥

Popis

Držáky světelné lišty na rám čelního skla X-Offroad umožňují snadnou instalaci světelné lišty LED nad čelní sklo. Držák čelního skla se montuje na A-sloupek vozidla. Držáky světelných lišt jsou vyrobeny z oceli o tloušťce 3/16", řezané laserem a tvarované na přesném lisu CNC. Světelná rampa je dodávána s povrchovou úpravou Texture Powder Coating Fine. Snadná instalace. Není nutné vrtání ani řezání. Jednoduše je přišroubujte k držákům na rámu čelního skla vašeho vozu pomocí stávajících šroubů. K držákům světelné lišty jsou přiloženy přesně řezané gumové těsnicí vložky, které chrání lak vašeho vozidla před odřením. Držák světla je určen pro 50" světelnou lištu LED.

Pasuje na

1987-1995 Jeep Wrangler YJ

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující