🔥 sleva 11%: Kapoty 🔥

Sada 7" LED světlometů

Sada 7" LED světlometů Včetně směrového světla, Jeep Wrangler JK, TJ, CJ's, serie 7000

3 473 Kč
Barva:

Světla Xoffroad LED serie 7000 jsou vysoce výkonná 7" zaoblená světla s reflexní technologií LED. 7" LED světlomety Xoffroad jsou přímou náhradou 7" světlometů OEM. Dodejte svému Jeepu agresivnější vzhled. Vyměňte své tovární světlomety za vysoce výkonné světl ... Více informací

Díl: XOHL004


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Nezapomeňte si také přikoupit

Popis

Světla Xoffroad LED serie 7000 jsou vysoce výkonná 7" zaoblená světla s reflexní technologií LED. 7" LED světlomety Xoffroad jsou přímou náhradou 7" světlometů OEM. Dodejte svému Jeepu agresivnější vzhled. Vyměňte své tovární světlomety za vysoce výkonné světlo LED! Tyto LED světlomety rapidně zvyšují viditelnost, což vede k vyšší bezpečnosti. Světlomety jsou dodávány se zásuvkou H4 (modely EU). Včetně redukce H13 až H4. Snadná instalace: Díky instalaci Plug & Play je tato 7" LED rychlou a snadnou náhradou za vaše sériové světlomety. Světlomety jsou vybaveny oranžovým obdélníkem LED uprostřed svítilny pro signalizaci směrových světel. Vozidla nejsou z výroby vybavena konektory pro připojení směrových světel do světlometu. Je nutné upravit kabeláž a použít signál směrovky např. z předních bočních obrysovek. Prodává se jako pár.

Specifikace

  • Průměr: 7 inch
  • Teplota: 6000K
  • Pro žárovky: CREE LED (2x)
  • Provozní napětí: 9-32V DC
  • Zásuvka: H4

Pasuje na

1955-1986 Jeep CJ-5
1997-2006 Jeep Wrangler TJ
2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by se vám také líbit

30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující