Plážové bikiny Ultimate

Plážové bikiny Ultimate Šedá, 2 Dveře, Jeep Wrangler JK

3 931 Kč
Barva:

Nejlepším způsobem, jak si s přáteli užít opravdový zážitek z jízdy pod širým nebem, to je Bikini Top Plus od společnosti X-Offroad. Snadno nasaditelné a sundavatelné bikiny poskytují ochranu před povětrnostními vlivy jak řidiči a spolujezdci, tak i všem cestu ... Více informací

Díl: XOBB002


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Nezapomeňte si také přikoupit

Popis

Nejlepším způsobem, jak si s přáteli užít opravdový zážitek z jízdy pod širým nebem, to je Bikini Top Plus od společnosti X-Offroad. Snadno nasaditelné a sundavatelné bikiny poskytují ochranu před povětrnostními vlivy jak řidiči a spolujezdci, tak i všem cestujícím na zadních sedadlech během cestování v teplých jarních a letních měsících. Tyto bikiny jsou vyrobeny z měkké vrchní tkaniny Sail Cloth a mají bezvrtací instalaci přímo na ochranný rám pomocí popruhů, přezek a háčků a smyček. Každé bikiny se připevní na přední část vašeho Jeepu pomocí potřebné lišty pro uchycení na čelní rám bez vrtání (není součástí dodávky).

Pasuje na

2010-2016 Jeep Wrangler (Unlimited) JK
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující