LED světlo do kufru auta

LED světlo do kufru auta Jeep Wrangler JL

1 814 Kč

Osvětlete nákladový prostor. Pokud nejste spokojeni s továrním světlem vašeho Jeepu, vyměňte jej za tento X-Offroad Cargo LED světelný modul. Díky osvětlení LED může osvětlit nákladový prostor a umožnit vám lepší výhled na zadní výklopné dveře. Tento produkt j ... Více informací

Díl: XOCLL001


Španělský sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Osvětlete nákladový prostor. Pokud nejste spokojeni s továrním světlem vašeho Jeepu, vyměňte jej za tento X-Offroad Cargo LED světelný modul. Díky osvětlení LED může osvětlit nákladový prostor a umožnit vám lepší výhled na zadní výklopné dveře. Tento produkt je navíc dodáván s spínači pro snadnější obsluhu. Tento světelný modul je vybaven dvěma bílými světly LED, která produkují zářivé světlo. Kromě toho je vybaven vestavěným zadním oranžovým nouzovým světlem LED, které zvyšuje vaši bezpečnost na silnici. Lze jej namontovat na místo továrního krytu motoru stěračů a zapojit do zadní zásuvky pro příslušenství.

Pasuje na

2018-2028 Jeep Wrangler (Unlimited) JL
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení

Nevyhovuje Vám produkt? Špatný výběr produktu? Nic se neděje! Tento produkt můžete vrátit buď do španělského nebo českého skladu.

Více informací

Všechny ceny zahrnují 21% DPH

Užijte si nákupy, jste plně kryti

Ochrana Kupující